farmOS FarmLab (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Notes
hr: Bilješke

en: Selected
hr: Odabrano

en: Server settings
hr: Postavke poslužitelja

en: Account
hr: Račun
