farmOS FarmLab (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Field
id: Bidang

en: Selected
id: Terpilih

en: Server settings
id: Pengaturan server

en: Account
id: Keanggotaan
