farmOS FarmLab (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Selected
ml: തെരഞ്ഞെടുത്തവ

en: Server settings
ml: സെര്‍വര്‍ ക്രമീകരണം
