farmOS FarmLab (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Notes
sk: Poznámky

en: Selected
sk: Zvolené

en: Server settings
sk: Nastavenia servera

en: Account
sk: Účet
