farmOS FarmLab (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Notes
uk: Примітки

en: Selected
uk: Вибране

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: Farm
uk: Ферма

en: Connect
uk: З'єднання

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Select assets
uk: Виберіть ресурси
