farmOS FarmLab (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Server settings
bo: ཞབས་ཞུ་བའི་སྒྲིག་འགོད

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས
