farmOS FarmLab (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Selected
et: Valitud

en: Server settings
et: Serveri seadistus

en: Account
et: Konto

en: Debug info
et: Silumise info
