farmOS FarmLab (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Selected
fi: Valittu

en: Server settings
fi: Palvelimen asetukset

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: subscribed
fi: tilannut

en: unsubscribed
fi: ei tilannut
