farmOS FarmLab (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Server settings
ku: سازکارییەکانی ڕاژەکار

en: Account
ku: هەژمار
