farmOS FarmLab (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Notes
nl: Notities

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Server settings
nl: Serverinstellingen

en: Farm
nl: Boerderij

en: Land asset
nl: Gronden

en: Land type
nl: Landtype
