farmOS FarmLab (1.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
