farmOS FarmLab (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Notes
ro: Note

en: Selected
ro: Selectat

en: Server settings
ro: Configurare server

en: Account
ro: Cont
