farmOS FarmLab (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: ID
fa: شناسه

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Server settings
fa: تنظیمات سرور

en: Account
fa: حساب
