farmOS FarmLab (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Notes
pl: Notatki

en: Selected
pl: Wybrany

en: Server settings
pl: Ustawienia serwera

en: Connect
pl: Połącz

en: Account
pl: Konto

en: Select assets
pl: Wybierz zasoby

en: Lot number
pl: Numer partii
