farmOS FarmLab (2.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Notes
he: הערות

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: Account
he: חשבון
