farmOS FarmLab (2.0.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Selected
sv: Vald

en: Server settings
sv: Inställningar för servern

en: Farm
sv: Gård

en: Account
sv: Konto

en: Paddock
sv: Hage

en: Select assets
sv: Välj tillgångar

en: Lot number
sv: Partinummer

en: farmOS Contrib
sv: farmOS Bidrag

en: Land type
sv: Landtyp

en: Farm name
sv: Gårdsnamn
