farmOS FarmLab (2.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Notes
gl: Notas

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Server settings
gl: Configuración do servidor

en: Account
gl: Conta
