farmOS FarmLab (2.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Notes
oc: Nòtas

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Server settings
oc: Paramètres del servidor

en: Account
oc: Compte
