farmOS John Deere (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Refresh
he: ריענון

en: Never
he: אף פעם

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Product
he: מוצר

en: Apply
he: החל

en: Organization
he: ארגון
