farmOS John Deere (1.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
