farmOS John Deere (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: Model
vi: Mô hình

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Environment
vi: Môi trường

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Connect
vi: Kết nối

en: Organization
vi: Tổ chức

en: Page Size
vi: Cỡ trang
