farmOS John Deere (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Never
cs: Nikdy

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Production
cs: Výroba

en: Product
cs: Produkt

en: Apply
cs: Použít

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)
