farmOS John Deere (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Never
kk: Ешқашан

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
