farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Never
af: Nooit

en: Product
af: Produk

en: Apply
af: Pas toe
