farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Refresh
os: Сног кæн
