farmOS John Deere (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Never
th: ไม่เคย

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น
