farmOS John Deere (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Never
pl: Nigdy

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Production
pl: Produkcja

en: Product
pl: Produkt

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Connect
pl: Połącz

en: Organization
pl: Organizacja

en: Add Connection
pl: Dodaj połączenie
