farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Never
sk: Nikdy

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Production
sk: Produkcia

en: Product
sk: Produkt

en: Environment
sk: Prostredie

en: Apply
sk: Použiť

en: Organization
sk: Firma
