farmOS John Deere (1.0.0-beta5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Never
ta: இல்லை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
