farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Page
fil: Pahina

en: Filter
fil: Salain
