farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
