farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर
