farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Project information
nl: Projectinformatie

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Method
nl: Methode

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Asset
nl: Bedrijfsmiddel

en: Apply
nl: Toepassen

en: Rating
nl: Waardering

en: Methods
nl: Methodes

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Land asset
nl: Gronden

en: Land type
nl: Landtype
