farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
