farmOS Custom Map Layers (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Url
bg: URL
