farmOS Custom Map Layers (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: ID
hu: Azonosító

en: Url
hu: Webcím
