farmOS Custom Map Layers (1.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған
