farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos
