farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Group
da: Gruppe

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Url
da: URL

en: Source
da: Kilde
