farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Group
es: Grupo

en: Type
es: Tipo

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Url
es: URL

en: Source
es: Origen

en: Opacity
es: Opacidad

en: Base layers
es: Capas base
