farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Group
it: Gruppo

en: Type
it: Tipo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Source
it: Sorgente

en: Opacity
it: Opacità
