farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Group
nl: Groep

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Url
nl: URL

en: Source
nl: Bron

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid
