farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Source
tr: Kaynak
