farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Source
az: Mənbə
