farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Group
hi: समूह

en: Type
hi: प्रकार

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: ID
hi: आईडी

en: Url
hi: URL

en: Source
hi: स्रोत
