farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Source
lv: Avots
