farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Url
ro: URL

en: Source
ro: Sursă
