farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Source
be: Крыніца
