farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Group
de: Gruppe

en: Type
de: Typ

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Url
de: URL

en: Source
de: Quelle

en: Opacity
de: Deckkraft
