farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Source
hr: Izvor
